www.hotel-ubytovani.com
Hotel Olomouc Milotel - Služba na recepci je 24 hodinHotel Olomouc Milotel - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Olomouc Milotel -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Olomouc Milotel - K hotelu přísluší parkovištěHotel Olomouc Milotel - disponuje restauracíHotel Olomouc Milotel -  je k dispozici připojení na internetHotel Olomouc Milotel - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Olomouc Milotel - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Olomouc Milotel - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Olomouc Milotel - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Olomouc Milotel - na pokojích je telefon
 

Hotel Milotel
Hamerská 634/46, Olomouc 77200
Česká Republika
Hotel-Olomouc-Milotel@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -5 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Milotel ubytování Olomouc Aktuální počasí částečně oblačno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Milotel - ubytování Olomouc | Vítejte

 
Hotel Olomouc Milotel Hotel Milotel v Olomouci najdete na velmi výhodném místě mimo centrum města, v blízkosti hlavní silnice směr Ostrava s možností parkování nejen osobních aut, ale i autobusů. Hotel Milotel v Olomouci byl od roku 1991 postupně přebudováván z podnikové ubytovny. Roku 1994 začal provoz hotelu Milotel s nabídkou kompletních služeb.

Ubytování
Hotel Milotel v Olomouci nabízí ubytování ve 4x1 lůžkových pokojích s BTV-SAT, 18x 2-lůžkových pokojů se dvěma přistýlkami v odděleném pokoji, sedm 3-lůžkových pokojů s minibarem a přípojením na internet a tři apartmány s jedním 2-lůžkovým pokojem a společenskou místností s minibarem a připojením na internet. Všechny pokoje hotelu Milotel v Olomouci jsou s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC), BTV a telefonem.

Restaurace
Na dobré jídlo a pití navštivte v hotelu Milotel v Olomouci restauraci a bar. V restauraci hotelu Milotel si můžete objednat teplou stravu v kteroukoli denní nebo noční hodinu. Hotelová restaurace se širokou nabídkou vynikajících jídel je otevřena denně do 1:00 hod.

Okolí
Okolí hotelu Milotel v Olomouci nabízí množství příležitostí. Z hotelu Milotel v Olomouci se můžete vydat na kratší turistické výlety, za rekreací a poznáním. Neměli by jste zapomenout navštěvu Svatého Kopečku, tradiční místo s bazilikou, navštívení Pany Marie , projít zdejší zoologickou zahradu, zavítat do arboreta se vzácnými dřevinami v Bílé Lhotě a nebo do přírodního ráje Horizont Bystrovany. Nedaleko Olomouce se nachází také zámek v Náměšti na Hané, pohádkový hrad Bouzov.